Малинська районна державна адміністрація

офіційний веб-сайт

Шановні працівники сільського господарства Малинщини!

Сердечно вітаю Вас з Днем працівників сільського господарства України - професійним святом, що увінчує сповнений клопотами хліборобський рік.

Напружена хліборобська праця була і залишається визначальною складовою розвитку Малинщини. Ваші працьовиті руки, природна мудрість, невсипуща працездатність, багатий досвід живлять сьогодні українську ниву.

Велика подяка Вам за любов до землі, витримку і мудрість у прийнятті рішень.

Бажаю Вам міцного здоров’я, миру й злагоди в родинах, благополуччя, невичерпного оптимізму та нових вагомих здобутків.

Нехай Ваші ниви рясно колосяться щедрими врожаями, втілюються в життя Ваші плани та задуми.

  

  Перший заступник голови адміністрації             Олексій КУЧИНСЬКИЙ

Урочистості з нагоди Дня працівників сільського господарства України.

14 листопада відбувся урочистий захід з нагоди Дня працівників сільського господарства України в актовому залі Малинської райдержадміністрації.

Зі словами подяки за плідну працю до працівників цієї галузі звернулись перший заступник голови Малинської райдержадміністрації Кучинський Олексій Петрович, голова районної ради Левковець Михайло Савелійович та Брикова Тетяна - помічник народного депутата України Андрія Пузійчука.

Детальніше...

Засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Малинській районній державній адміністрації

              12 листопада в малому залі Малинської райдержадміністрації відбулося засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Малинській районній державній адміністрації за участю керівників та єгерських служб мисливських господарств, спеціалістів Малинського РУ ГУ ДПСС в Житомирській області та Малинської райветлікарні.  Розглянуто питання посилення заходів по недопущенню занесення збудника африканської чуми свиней  на територію Малинського  району та  проведення заходів по боротьбі зі сказом тварин  на території Малинського  району.

 

Детальніше...

Малинське районне управління головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області інформує

Малинське районне управління головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області звертається до суб’єктів господарювання, що здійснюють реалізацію та обіг харчових продуктів, з проханням звернути особливу увагу на продукцію нижчевказаних виробників.

Детальніше...

Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва!

  Щиро і сердечно вітаю Вас з професійним святом – Всеукраїнським Днем  працівників культури та аматорів народного мистецтва!
       Cвоєю плідною працею та силою духу ви звеличуєте Малинщину, примножуєте її успіхи і досягнення. Ви даруєте радість душі, наповнюєте високими і світлими почуттями, вчите розуміти прекрасне. Завдячуючи Вам ми вчимося любити рідний край, пісню і танець рідного народу, що, у свою чергу, сповнює нас високими патріотичними почуттями.

  Чимало приємних миттєвостей, щирих посмішок і оплесків викликає ваша робота. Культурні досягнення та традиції – це скарб, яким треба вправно скористатися. Збереження культурного спадку - це запорука подальшого культурного розвитку та творчої наснаги. 

  Бажаємо Вам весни в душі, творчого ентузіазму, незгасного прагнення радувати та дивувати людей. Нехай у вашому особистому житті розквітає щастя, панує родинний затишок та благополуччя.
       Хай здійсняться всі Ваші життєві надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог.

  Перший заступник голови адміністрації             Олексій КУЧИНСЬКИЙ