Малинська районна державна адміністрація

офіційний веб-сайт

ДО УВАГИ ОТРИМУВАЧІВ ПІЛЬГ НА ЖИТЛОВО – КОМУНАЛЬНІ ПОСЛУГИ

     Управління праці та соціального захисту населення Малинської районної державної адміністрації інформує, що  з 01 січня 2020 року набрали чинності  зміни, які були внесені до Порядку надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива і скрапленого газу у грошовій формі, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2019 року № 373.

Детальніше...

Увага! Головне управління статистики у Житомирській області інформує

Шановні респонденти міст та районів  Житомирської області!

У зв'язку  з реалізацією плану дій Уряду  щодо реформування органів  державного управління та оптимізацією структури територіальних органів  державної статистики з 1 січня 2020 року припиняють діяльність відокремлені підрозділи статистики у містах та районах Житомирської області. Усі форми державних статистичних спостережень та фінансову  звітність Вам пропонується подавати:

- в електронному  вигляді  (детальна інформація розміщена на сайті Головного управління статистики у Житомирській області www.zt.ukrstat.gov.ua у розділі "Електронна  звітність".

Детальніше...

Державна служба зайнятості запускає сучасний освітній портал

 

У державній службі зайнятості стартував новий проєкт для успішного працевлаштування українців – Освітній портал державної служби зайнятості (http://skills.dcz.gov.ua/). «Новий сервіс допоможе безробітним розвивати власні навички, необхідні для вдалого працевлаштування, отримати нові компетенції та пройти професійне навчання», - коментує директор Державного центру зайнятості Ольга Макогон.

Детальніше...

Феєрія новорічно-різдвяних свят на Малинщині

Багато цікавих і урочистих свят є у нашого народу, але, мабуть, найулюбленішими   святами   українського обрядового календаря являються  новорічно-різдвяні.

Щедрівки, колядки,  веселі пісні, хороводи та  дитячі забави відтворили у музичному фестивалі  в селі Малинівка.

«Нових   здобутків, добрих   справ   та творчого натхнення для досягнення  нових   висот» - побажав   голова   районної державної адміністрації  Сергій  КИРИЧЕНКО.  До його слів приєднався творчий колектив районного будинку культури «Славія», котрий піснею, як джерелом надбання духовної культури, передав всю  велич цього свята.

Пишаймося своєю самобутністю, відчуваючи оцей безперервний зв'язок  поколінь!