Малинська районна державна адміністрація

офіційний веб-сайт

«Людина починається з добра»: респект-зустріч з волонтерами

Сьогодні є люди поруч із нами, які іноді здаються справжніми атлантами, на чиїх плечах тримається наш світ. Ті, хто робить надзвичайне для бійців, поранених, сиріт, біженців, з ранку до вечора шукаючи можливості для допомоги: збирає гроші на ліки, надає притулок тим, хто залишив рідні домівки, годує, напуває, зігріває… Це волонтери. Саме їх вшановували на респект-зустрічі з волонтерами Малинщини, яка була організована відділом у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації за сприяння управління сім’ї, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації та відділу культури райдержадміністрації.

Детальніше...

Відбувся тематичний круглий стіл «Не дай СНІДу шанс»

У рамках роботи консультаційного пункту на базі Малинського районного відділу пробації Малинським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді організовано інформаційний захід для осіб молодіжного віку підоблікових органу пробації, до проведення якого залучений сімейний лікар Сотничук Юрій Мирославович.

За «круглим столом» обговорені питання про наслідки вживання алкогольних напоїв, наркотиків, особливості статевого життя, які можуть стати передумовою поширення інфекцій ВІЛ/СНІДу та інших шкідливих для здоров’я звичок. Лікар не лише інформував учасників заходу, а й дав вичерпні відповіді на запитання.

Акція «Назустріч дітям»

   З 1 по 4 грудня 2017 року з нагоди відзначення Міжнародного дня інвалідів у районі проводилась акція «Назустріч дітям». У ході акції відвідано 68 сімей, в яких виховуються діти з функціональними обмеженнями.

Керівники району, спеціалісти Малинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей райдержадміністрації, міського центру зайнятості, відділу освіти райдержадміністрації за активної участі голів сільських та селищної рад зустрілися вдома з дітьми та батьками, обговорили проблемні питання, які стосуються оздоровлення, навчання, здоров’я дітей, матеріального забезпечення сімей.

  Всі діти чекали на гостей та отримали солодкі подарунки – продуктові набори, придбані коштом районної Програми соціальної підтримки сімей, дітей та молоді.

Головківській школі – 130 років

Про це 2 грудня 2017 року сповістив шкільний дзвінок, без якого неможливо уявити жоден день в школі. Як символ школи передається він із рук в руки, з покоління в покоління. Саме 130 років тому шкільний дзвінок сповістив про відкриття Головківської школи і про початок першого навчального року.

Детальніше...

Ігор Гундич підписав меморандум з Держенергоефективністю про енергоменеджмент

Голова Житомирської ОДА Ігор Гундич підписав меморандум з головою Держенергоефективності Сергієм Савчуком про створення в облдержадміністрації сектору енегоменеджменту. 

Підписання відбулося сьогодні, 1 грудня, під час регіонального семінару «Енергоменеджмент у бюджетній сфері: реалії енергоефективності без капіталовкладень».

Детальніше...