Малинська районна державна адміністрація

офіційний веб-сайт

CЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ - НАДІЙНИЙ СОЦІАЛЬНИЙ ПАРТНЕР

 Фахівців служби зайнятості відвідали Недашківську, Ксаверівську, Скуратівську та Владівську сільські ради. 
    Одним з напрямків співпраці є організація громадських робіт. Сільський бюджет сільрад не завжди дозволяє повною мірою вирішувати нагальні питання благоустрою території населених пунктів. Серйозним помічником в даному випадку є служба зайнятості, де фахівці надають інформаційну та методичну допомогу з питань створення тимчасових робочих місць та оплати праці на паритетних засадах зайнятих на громадських роботах працівників.

Плідна розмова дала результат: голова Скуратівської сільської ради Оксана Строга спланувала долучити до громадських робіт 2 особи для виконання робіт соціального спрямування та досягнута домовленість щодо продовження співпраці та постійного обміну інформацією.

13 липня у селі Малинівка відбувся «Фестиваль малини»

У нашій країні є своя столиця малини – Малинівка у Малинському районі на Житомирщині,  де цими вихідними відбувся фестиваль, присвячений цій сонячній ягоді. 

На запрошення голови Малинівської  сільської ради  Наталії Парфіненко   фахівці Малинської міської філії  центру зайнятості    прийняли участь  у фестивалі малини 2019.

У невимушеній атмосфері  директор Філії  центру зайнятості Михайло Противень   поспілкувався  з  головою Малинської  районної ради, керівником Чоповицької ОТГ, головою ради  сільських голів та головами сільських рад.

На фестивалі  гостей  було багато, але найбільше цьому раділи діти. Вони активно із зацікавленістю приймали участь у  конкурсах  та іграх, що  підготували  для них фахівці центру зайнятості.  

9 липня відкрився ХХІІ з’їзд молоді УЦХВЄ

Українська церква християн віри євангельської проводить ХХІІ з’їзд молоді ХВЄ, який традиційно розпочав свою роботу у липні на базі табору “Юність”, що поблизу Ворсівки на Малинщині. Цьогорічний захід має загальний девіз “Ви сіль землі, ви світло для світу”. Отож, метою заходу є піднесення біблійних цінностей в свідомості та щоденному житті української молоді.

Детальніше...

Оприлюднення результатів розгляду пропозицій громадськості

Результати розгляду пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації: «Детальний план території земельної ділянки площею 29,2118 га розташованої за межами населеного пункту на території Чоповицької селищної ради Малинського району, Житомирської області для розміщення культових споруд (церкви) та господарських будівель, необхідних для їх обслуговування»

Детальніше...