Малинська районна державна адміністрація

офіційний веб-сайт

День поваги і вдячності людям, які закрили собою світ від атомного лиха

14 грудня в Україні відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків на Чорнобильській АЕС, який був офіційно визначений Президентом України в 2006 році.

За неповними даними, через чорнобильський майданчик пройшли понад 600 тисяч осіб. Завдяки самопожертві ліквідаторів наслідків Чорнобильської катастрофи, багато з яких заплатили за це власним життями і здоров’ям, вдалося локалізувати аварію та врятувати країну і світ від радіаційного забруднення.

Детальніше...

Місцеві бюджети суттєво поповнилися за рахунок збільшення орендної плати за землю

У 2018 році в Малинському районі надходження від орендної плати за користування землею юридичних та фізичних осіб зросли  на 56,4% у  порівнянні з аналогічним періодом 2017 року. А це означає, що місцеві бюджети цьогорік отримали  8201,5 тисяч гривень при планових показниках 6701,5 тисяч гривень.

Як зазначив голова Малинської  РДА Дмитрій Кисельчук: «Ще на початку 2018 року  на території району діяли договори, в яких ставки орендної плати за землю не змінювалися упродовж багатьох років і становили 3-6 %, хоча  земельне законодавство дозволяло їх переглядати. Активізувавши роботу районної земельної комісії, вдалося облікувати землі,  провести аналіз договірних зобов’язань по кожній сільській раді і в підсумку поповнити казну місцевих бюджетів майже  на три мільйони гривень».

Варто зазначити про те, що наразі орендарі  взяли  зобов’язання щодо сплати 14-26%  вартості за оренду земельної частки паю.

Три дні у районі тривала акція «Назустріч дітям»

Традиційно акція «Назустріч дітям» проводиться з нагоди Міжнародного дня інвалідів. Працівники соціальних служб району намагаються відвідати всі сім’ї, де виховуються діти з функціональними обмеженнями, привернути увагу громадськості до проблем сімей даної категорії.  Загалом таких сімей у Малинському районі -  68.

Заступник голови районної ради Руслана Нечипоренко, спеціалісти  Малинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей РДА, міського центру зайнятості, відділу освіти райдержадміністрації за активної участі голів сільських та селищної рад зустрілися вдома з дітьми та батьками, обговорили проблемні питання, які стосуються оздоровлення, навчання, здоров’я дітей, матеріального забезпечення сімей.

 Всі діти чекали на гостей та отримали  подарунки – продуктові набори на загальну суму 9 132 гривні, придбані коштом районного бюджету.