Малинська районна державна адміністрація

офіційний веб-сайт

Вже до кінця червня домогосподарства області отримають майже 1 млн грн компенсації за доїльні апарати

До кінця червня 149 догосподарствам Житомирщини, які утримуюють 3 і більше корів, перерахують майже 1 млн гривень компенсації за закуплені установки індивідуального доїння.

 Про це повідомляє департамент агропромислового розвитку та економічної політики ОДА.

Детальніше...

Президент: Децентралізація – одна з найефективніших реформ в державі

Президент Петро Порошенко наголошує, що децентралізація є однією з найрезультативніших реформ з тих, що були проведені в країні останнім часом. «Децентралізація – це є моє дітище, і я наполегливо працюватиму над цим проектом рівно стільки, скільки мені відміряє бути при владі український народ»,  - сказав Президент під час виступу на XIV Українському муніципальному форумі.

Детальніше...

"Гаряча лінія" з питань національно-патріотичного виховання, молоді та спорту

В управлінні національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації сьогодні, 19 червня, працює «пряма телефонна лінія».

Відповідати на запитання та надавати консультації з питань національно-патріотичного виховання, молодіжної політики та спорту буде начальник управління Світлана Миколаївна Гресь.

Телефонуйте за номером (0412) 47-44-36.

«Гаряча лінія» працюватиме з 9.00 год. до 13.00 год.

17 червня своє професійне свято відзначили люди, які стоять на сторожі людського життя

Урочисто вітала Малинщина своїх медиків напередодні їхнього професійного свята – Дня медичного працівника. Адже наші медичні працівники не просто висококваліфіковані спеціалісти, а чуйні й уважні до чужого горя люди, які віддаючи частину своє душі, свого тепла пацієнтам, зцілюють серця добрим словом підтримки та надії.

Детальніше...

17 червня в Україні відзначається День батька

Багато свят ми присвячуємо мамам, але батько – це друге крило любові до дитини. А його роль у вихованні донечок і синочків дуже важлива. У рамках  святкування Дня батька управлінням гуманітарної сфери  райдержадміністрації у Владівці  проведений конкурс «Файний Мен».

Детальніше...