Малинська районна державна адміністрація

офіційний веб-сайт

Роз’яснення з питань будівельної амністії нададуть в управлінні регіонального розвитку Малинської РДА

Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 03.07.2018 №158, що зареєстрований в  Міністерстві юстиції України 28 серпня 2018 року за №976/32428, затверджено Порядок проведення технічного обстеження і прийняття в експлуатацію індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків, господарських (присадибних) будівель і споруд, будівель і споруд сільськогосподарського призначення, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об’єктів з незначними наслідками (СС1), збудовані на земельній ділянці відповідного цільового призначення без дозвільного документа на виконання будівельних робіт.

Детальніше...

Жителі Житомирщини разом із Президентом помолилися за Єдину Помісну Церкву

Жителі Житомирщини долучились до святкових заходів, які проходять у Києві в рамках відзначення Дня захисника України.

 Разом із Президентом Петром Порошенком та дружиною Мариною житомиряни помолились сьогодні, 14 жовтня, за Україну, її військових та автокефалію нашої Церкви.

 До спільної всеукраїнської молитви, яка відбулась на Софіївській площі, також долучилися голова ОДА Ігор Гундич та його заступники.

Детальніше...

14 жовтня - день захисника України!

У день великого православного свята Покрови Пресвятої Богородиці українці відзначаємо День захисника України

Воїни-захисники є найбільшим предметом гордості в українському суспільстві, адже свою місію вони виконують з честю, а народ відповідає на це любов’ю та пошаною.

Схиляю голову перед тими, хто довів високе звання Захисника власною кров’ю і доземно вклоняємося тим, хто заплатив за це своїм життям.

З нагоди всенародного  та освяченого вірою свята  - Дня захисника України - бажаю всім незламної волі, миру, надійного родинного тилу, міцного здоров’я, невичепної енергії, звершення мрій і побажань!

Переконаний, нам вистачить мужності, сили духу, взаєморозуміння та мудрості, аби зберегти Україну єдиною і незалежною.

Слава Україні! Слава її  захисникам!

 

Голова  адміністрації                                Д,В. Кисельчук

День захисника України – свято, що об’єднує всіх небайдужих за долю країни

 

12 жовтня, напередодні великого християнського свята Покрови Пресвятої Богородиці, у великій залі засідань райдержадміністрації відбулося святкове зібрання з нагоди Дня захисника України на якому, були присутніми військовослужбовці - учасники  АТО, сім'ї загиблих героїв-земляків, волонтери, керівництво району та  громадськість.

Детальніше...

Завдяки електронним сервісам на початковому етапі будівництва можна не контактувати з посадовими особами

Завдяки електронним сервісам, впровадженим Державною архітектурно-будівельною інспекцією, на початковому етапі будівництва можна не контактувати з посадовими особами.

 Запровадження прозорості ДАБІ та зміни у законодавстві архітектори Житомирщини обговорили сьогодні, 10 жовтня, у Житомирі із заступником голови облдержадміністрації Романом Щебетовим та заступником начальника Управління ДАБІ у Житомирській області Сергієм Сербіним.

Детальніше...