Малинська районна державна адміністрація

офіційний веб-сайт

Онлайн-тренінги

Онлайн-курс «Розумна взаємодія» для держслужбовців і посадовців місцевого самоврядування

 Уряд затвердив дистанційне онлайн-навчання держслужбовців і посадовців місцевого самоврядування за курсом «Розумна взаємодія» в плані заходів на цей рік.

 Більше тренінгів у розділі Тренінги

 Курс спрямовано на налагодження ефективної міжсекторальної співпраці з громадянами з використанням сучасних технологій. Представникам громадянського суспільства це надасть додаткові та вагомі можливості. Переглянути курс та зареєструватись на безкоштовне навчання можна за посиланням https://edu.gurtom.mobi.

Детальніше...

Велике будівництво на Житомирщині: незабаром у Радомишлі відкриється реконструйований спорткомплекс «Динамо».

У Житомирській області триває реалізація Національної програми «Велике будівництво». Так, на завершальному етапі перебуває реконструкція спорткомплексу «Динамо» у м. Радомишлі

Роботи на даному об’єкті було розпочато ще у 2018. Проєктом було передбачено: комплексну термосанацію будівлі, заміну покрівлі, встановлення енергозберігаючих віконних та дверних блоків, улаштування нових підлог, ремонт внутрішніх приміщень, оновлення сантехнічного обладнання й вентиляції, заміну електричних мереж та світильників, встановлення модульної котельні.

Детальніше...

Попередження соціального сирітства

       Робота Малинського районного центру  соціальних служб з сім’ями, які перебувають у складних життєвих обставинах спрямована на попередження соціального сирітства, на недопущення, мінімізацію чи подолання складних життєвих обставин.

        Так, відповідно до повідомлення сімейного лікаря  щодо однієї сім’ї з с. Пиріжки, в якій  батьки не забезпечують потреби дітей в  лікуванні та  належних умовах проживання,  упродовж двох тижнів вересня місяця працівники Пиріжківської сільської ради, спеціалісти центру,  служби у справах  дітей   працювали з сім’єю над вирішенням їх проблем.

        За сприяння сільського голови, секретаря сільської ради,  спільної профілактичної роботи працівників районного центру і ССД, за участю членів родини   дитина пішла  до школи, прибрано в  помешканні, придбані продукти харчування та миючі засоби.

        Батьки продовжують перебувати на обліку сімей   в складних життєвих обставинах. Їм рекомендовано підтримувати порядок в будинку, створювати умови для повноцінного розвитку і відпочинку дітей.   

#Децентралізація: історії успіху громад Житомирщини. Високівська ОТГ

Житомирська область впевнено тримає лідерство у впровадженні реформи децентралізації, яка щороку демонструє якісні зміни.

 Серед першопрохідців у впровадженні реформи на Житомирщині – Високівська ОТГ, створена у 2015 році. Це одна з найменших і, в той же час, одна з найуспішніших громад в області.

Детальніше...

Допомога дітям України

     

    В рамках проєкту "Допомога дітям України", 23.09.2020 року працівниками Малинського районного центру соціальних служб були вручені продуктові та гігієнічні набори від Проекту «Підтримка дітей України під час пандемії COVID - 19" (Канада) сім’ї, яка потребує.

     Проект «Допомога дітям України» був розпочатий за ініціативи ряду організацій, зокрема, Конгресу українців Канади (UCC National - Ukrainian Canadian Congress), канадської благодійної організації «Help Us Help», Канадсько-української фундації (Canada Ukraine Foundation) та «MEEST» на звернення Уповноваженого Президента України з прав дитини Миколи Кулеби.