Малинська районна державна адміністрація

офіційний веб-сайт

Шановні жителі Малинщини – вірники західного обряду!

З почуттям глибокої радості і від щирого серця вітаю вас зі світлим Христовим Воскресінням - Великоднем!

Нехай це величне свято  принесе у домівки радість та благополуччя, щастя та міцне здоров’я, наповнить серце добром та милосердям.

Я бажаю кожному Божого благословення – запоруки миру в нашій країні. І нехай злагода, мир та спокій панують у людських серцях, домівках, в Україні! А Чудо Воскресіння Христового надихає на добрі та праведні справи.

З найкращими побажаннями

Голова державної адміністрації                      Дмитрій Кисельчук

До РДА завітали президенти, мери та міністри

Президенти, мери та міністри - лідери учнівського самоврядування загальноосвітніх навчальних закладів міста, відвідали 18 квітня Малинську районну державну адміністрацію. Метою їх візиту стало бажання ознайомитися з організацією роботи, повноваженнями та порядком діяльності місцевого органу виконавчої влади.

Детальніше...

Аграріїв району інформували про державну та регіональну підтримку

16 квітня 2019 року у райдержадміністрації проведено інформаційно-консультаційний семінар з актуальних питань у сфері впровадження програм аграрного розвитку за участі спеціалістів департаменту агропромислового розвитку та економічної політики Житомирської ОДА Ніни Добринської та Людмили Костюченко.

Детальніше...

Інформаційно - модульний урок провели фахівці Малинської міської філії

Профорієнтаційний урок «Сучасна освіта та професії майбутнього" для учнів 8-11 класів Малинівського ЗНВК організували 15 квітня 2019 року фахівці Малинської міської філії  Житомирського обласного центру зайнятості.

Детальніше...

Повторне голосування: деякі особливості реалізації виборчого права роз’яснює Міністр юстиції

Консультує Міністр юстиції Павло Петренко

 Друзі, перш за все хочу нагадати, що 21 квітня відбудеться повторне голосування на чергових виборах Президента України, тому поінформую вас про деякі особливості, що стосуються голосування не за місцем реєстрації.  

Детальніше...