Малинська районна державна адміністрація

офіційний веб-сайт

«ЖИТОМИРГАЗ ЗБУТ» інформує:

споживачі газу Житомирщини можуть запастися газом на всю зиму по літній ціні.  Вперше споживачі газу мають можливість закупити свій персональний резерв газу на весь опалювальний сезон. Ціна газу для такого запасу зафіксована на літньому рівні - 5 995,53 грн за 1000 куб.м. Акція «Твоя енергонезапежність» стартує напередодні Дня Незалежності - 23 серпня і триватиме лише місяць. Зазначена ціна включає вартість газу, послуги транспортування та розподілу та НДС.  Максимальний обсяг закупівлі газу при цьому обмежений: 25 тис куб.м на одне домогосподарство. Гарантом збереження запасів газу і стабільної ціни на нього є НАК «Нафтогаз України».

Детальніше...

Воєнних дій не буде! Проводяться навчання загону територіальної оборони

Малинський об’єднаний військовий комісаріат звертає увагу громадян на те, що у рамках проведення навчальних зборів з підрозділами територіальної оборони міста Малина та Малинського району, 26-27 вересня 2019 року відбудеться відпрацювання практичних дій по охороні та обороні органів державної влади та військового комісаріату.

З цією метою буде здійснюватися охорона та оборона адмінприміщення  Малинської РДА, патрулювання по місту, облаштування блок постів навколо Малина, охорона та оборона мостів.

15 вересня в Україні відзначають День працівника лісу

Малинська районна державна адміністрація щиро  вітає чисельний загін  лісників району, ветеранів лісової  галузі з професійним святом – Днем працівника лісу!

Кожен з вас стоїть на сторожі гармонії й порядку в лісовому господарстві, самовіддано служить обраній справі, аби зелене намисто району щедро слугувало iнтересам людей та народному господарству.

Прийміть слова щирої вдячності і пошани за вашу працю, за все те, що ви робите для добробуту нинішнього і майбутніх поколінь.

Кубок Анатолія Васильчука у футболістів лісоколеджу

Традиційно у вересні з нагоди Дня фізичної культури і спорту управлінням гуманітарної сфери спільно з відділом освіти Малинської райдержадміністрації проводиться турнір з міні-футболу, присвячений пам’яті викладача Малинського лісоколеджу Васильчука Анатолія Леонідовича, який присвятив своє життя вихованню молоді, підготовці спортсменів високого рівня.

Детальніше...