Малинська районна державна адміністрація

офіційний веб-сайт

Вітаємо з перемогою та дякуємо за популяризацію народної пісні!

Цьогоріч з 11 по 14 серпня у Чорноморську Одеської області відбувся 11-й Всеукраїнський фестиваль української пісні ім. Ю.Штельмаха «Серпневий заспів – 2017», в якому взяли участь аматорські колективи з Одеської, Вінницької, Житомирської, Київської, Чернігівської, Рівненської, Чернівецької та Черкаської областей.

Детальніше...

Голова РДА: з робочою поїздкою по району

 

15 серпня 2017 року голова районної державної адміністрації Дмитрій Кисельчук відвідав Луківську, Устинівську та Іванівську сільські ради.

У ході робочої поїздки Дмитрій Васильович проінспектував дороги, що сполучають населені пункти, зустрівся з сільським головами, оглянув об’єкти соціальної інфраструктури та провів особистий прийом громадян на базі сільських рад.

Спілкуючись з очільниками територіальних громад, голова району обговорив питання надходження до місцевих бюджетів, використання земель в межах населених пунктів та поза його межами, розрахунків з населенням за використання паїв тощо.

Детальніше...

Відділ «Малинське бюро правової допомоги» повідомляє!

Відповідно до доручення Міністра юстиції України № 102/1/48/17 від 09.08.2017 року сформований графік роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги в населених пунктах Малинського району (додається) 

Вкладення:
Скачати цей файл (grafik.doc)grafik.doc34 Кб

14 серпня державні банки відновили видачу «теплих кредитів» для населення та ОСББ

«Тепер всі охочі утеплити своє житло, замінити газовий котел на твердопаливний та створити енергоефективний дім можуть долучатися до Урядової програми. Цією нагодою скористалося вже близько 300 тисяч родин. Безповоротна державна фінансова допомога гарантована. Головне – свідомо підійти до питання енергоощадності та підготовки до зими», - прокоментував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

Завдяки програмі можна значно заощадити при впровадженні енергоефективних заходів і згодом зменшити комунальні платежі.

Найкращий ефект досягається при повному утепленні будинку. Зокрема, за даними ОСББ-учасників програми, після комплексної термомодернізації рахунки за опалення зменшуються вдвічі і навіть більше. Окрім цього, учасників програми тішитиме комфорт в оселях, а вартість утепленого будинку зросте в ціні.

З початку дії програми «теплих кредитів» нею скористалося близько 300 тисяч домогосподарств, залучивши на енергоефективні заходи майже 4 млрд гривень. Уряд, у свою чергу, відшкодував їм близько 1,6 млрд гривень.

Нагадуємо, що Уряд нещодавно додатково виділив 400 млн грн. на програму «теплих кредитів».

 

 

Керівники району привітали працівників компанії «Юнігран» з професійним святом

Голова Малинської районної державної адміністрації Дмитрій Кисельчук та голова районної ради Михайло Левковець   взяли участь у святкових заходах, організованих компанією «Юнігран» з нагоди професійного свята – Дня будівельника.

Детальніше...

Порядок призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги

Відповідно Порядку призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2004 року № 558, непрацюючим фізичним особам, які постійно надають соціальні послуги громадянам похилого віку, інвалідам, дітям-інвалідам, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують постійної сторонньої допомоги (крім осіб, що обслуговуються соціальними службами), призначається щомісячна компенсаційна виплата.

Компенсація призначається виходячи з прожиткового мінімуму для працездатних осіб у таких розмірах:

Детальніше...

Основне завдання Комісії – захист прав дітей

11 серпня 2017 року відбулося засідання Комісії з питань захисту прав дітей райдержадміністрації за участю суб’єктів соціальної роботи: служби у справах дітей райдержадміністрації, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, відділу сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації, МРТМО, Малинського відділення поліції, управління праці та соціального захисту населення та районного відділу освіти.

На засіданні Комісії були заслухані сім’ї, які перебувають на обліку як такі, що опинилися в складних життєвих обставинах, та сім’ї, які не в змозі вирішити свої проблеми самостійно.

Детальніше...

З робочою поїздкою на Малинщині

10 серпня 2017 року з робочою поїздкою у районі перебували голова організації ветеранів України Шмаков В.В. та голова обласної організації ветеранів України Защітніков О.М.

У ході візиту представники громадських організацій зустрілися з головою районної ради Левковцем М.С., головою районної організації ветеранів Зайцем Є.Д, начальником відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації Іваненко Т.В. та обговорили план Всеукраїнського семінару обласних голів організацій ветеранів України, що цьогоріч 18-19 вересня відбуватиметься на Житомирщині. Прийматиме ветеранів з усієї України Малинський, Коростенський, Овруцький райони та місто Житомир.

У програмі семінару: тематичні засідання, відвідування пам’ятних місць, зустрічі з ветеранами.

У районі тривають жнива

У 2017 році площа зернових культур по сільськогосподарських підприємствах району складає 9,3 тис. га, в тому числі ранніх зернових 6,3 тис. га.

Станом на 10 серпня господарствами району проведено обмолот ранніх зернових культур на площі 4,5 тис. га, що становить 71% до загальної площі ранніх зернових. Намолочено 10,1 тис. тонн при середній урожайності 22,5 ц /га.

Детальніше...

До відома громадян!

Згідно результатів моніторингових лабораторних досліджень Малинського міжрайонного відділу ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України» від 01.08.2017 р. якість води в р. Різня у місці стихійного купання (с. Ворсівка) по санітарно-мікробіологічних показниках (протокол № 23 від 03.08.2017 р.) та по санітарно-хімічним (протокол № 22 від 01.08.2017 р.) відповідає гігієнічним вимогам до води водойм культурно-побутового водокористування (додаток №11 «Державних санітарних правил планування та забудови населених пунктів», затверджених наказом МОЗ від 19.06.1996р. №173).