Про підсумки акції «Милосердя» у 2016 році

Територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Малинського району  розроблено заходи та проведено організаційну роботу по залученню до участі у благодійній акції «Милосердя» понад 70 підприємств, організацій, установ всіх форм власності міста Малин і Малинського району.

Внаслідок проведеної роботи на благодійний рахунок територіального центру надійшло 13100 грн., товаро – матеріальних цінностей на загальну суму понад 40000 грн.

Протягом проведення  акції «Милосердя» найактивнішу участь взяли  підприємства та благодійники:

-    Підприємство «Детвілер Рабер України»

- ТОВ «Ельфа»

- Депутат  Житомирської  облради Перегуда В.П.

- П.П.Степаненко О.М.

- П.П. Ніколаєвський М.І.

- П.П. Власюк О.П.

- П.П.  Коваль

- ТОВ «Квінта»

- ТОВ «Люкс нет»

- Благодійна організація «Хлібний дім»

- Благодійна організація «Салем»

- Ощадбанк

- ПМСРІ «Світанок»

- Учні ЗОШ № 4 м. Малина

- Представники жіночого монастиря смт. Чоповичі

З нагоди Міжнародного дня людей похилого віку, Дня ветерана своїх ветеранів привітали та вручили грошову допомогу, продуктові набори, солодощі та організували концерти голови сільських, селищних рад та приватні підприємці Ксаверівської, Недашківської, Будо-Вороб’ївської, Головківської, Українківської, Скуратівської, сільських рад та Чоповицької селищної ради.

Громадами сільських та селищних районних рад та приватними підприємцями  проведено збір овочів (картоплі, моркви, буряків та іншого) для потреб підопічних Чоповицького відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання. Активну участь у зборі овочів прийняли:Луківська, Барвінківська, Йосипівська, Ворсівська, Слобідська, Устинівська, Українківська, Шевченківська сільські ради, Чоповицька та Гранітненська селищні ради, ПП. Ярошенко.

Кошти, які знаходяться на благодійному рахунку, використовуються для придбання харчових продуктів, одягу, речей першої необхідності, гігієнічних засобів та інше безпосередньо для людей похилого віку, інвалідів,  ветеранів Малинського району.