Жителі Житомирщини матимуть можливість звернутися до керівництва області шляхом відеозв’язку

Голова Житомирської облдержадміністрації Ігор Гундич підписав розпорядження № 435 від 20.12.2016 «Про запровадження пілотного проекту організації та проведення особистих прийомів громадян у режимі відеоконференц-зв'язку».

Документом передбачена організація розгляду звернень та особистого прийому громадян посадовими особами облдержадміністрації в режимі відеоконференц-зв'язку з метою підвищення рівня доступності органів виконавчої влади для громадян.

Реєстрація осіб, які бажають записатися на особистий прийом або подати звернення у режимі відеоконференц-зв'язку, здійснюється на веб-порталі облдержадміністрації в установленому порядку.

Заявка на сеанс відеоконференц-зв'язку повинна містити:

- стислий виклад мети особистого прийому, опис суті звернення;

- відскановані документи щодо предмета особистого прийому або звернення (при необхідності та у разі наявності таких документів);

- бажані дату та час проведення сеансу відеоконференц-зв'язку в межах запропонованого графіка.

Після надсилання заявки на сеанс відеоконференц-зв'язку протягом трьох робочих днів відвідувачу надійде повідомлення про підтвердження прийняття заявки до попереднього розгляду. Кожна заявка матиме унікальний реєстраційний номер, який є незмінним.

Подання заявки здійснюється за сім календарних днів до проведення особистого прийому громадян у режимі відеоконференц-зв'язку.

Подати заявку на відеоприйом можна за посиланням: http://oda.zt.gov.ua/internet-prijmalnya.html.