До відома роботодавців

Згідно Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік» розмір мінімальної заробітної плати з 1 січня 2017 року складає  3200 грн.

Відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» з 01.01.2004 року для отримання пенсійних виплат у громадянина має бути наявний страховий стаж, а це період, за який сплачено страхові внески у розмірі не менше мінімального законодавчо встановленого рівня.

Мінімальний страховий внесок з 1 січня 2017 року становить 704 грн. на одну застраховану особу на місяць (3200 грн.х22%).

Управління Пенсійного фонду України в Малинському районі звертається до роботодавців щодо дотримання  чинного законодавства про працю. Сплата єдиного соціального внеску за найманих працівників забезпечить їх законне право на отримання пенсій, допомоги по безробіттю, по тимчасовій втраті працездатності, по догляду за дитиною та інших соціальних виплат!