Статеве виховання - складова загального процесу виховної роботи школи і сім'ї

08  лютого 2017 року  за сприяння Малинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді для прийомних сімей організовано та проведено групу взаємопідтримки   із залученням тренера  Всеукраїнської благодійної організації «АСЕТ» Чупріної Олени Павлівни. яка зосередила увагу прийомних батьків на статевому вихованні дітей у сім'ї. Як зазначила тренер, батьки - кращі вчителі. Особливе значення мають взаємовідносини батьків, емоційна атмосфера в якій росте дитина. Уважне, турботливе відношення, повага батька і мами один до одного виховують відповідний стереотип поведінки: буду сильним і добрим, як тато, або турботливим і ніжним, як мама. І навпаки: взаємна неповага, сварки спричинюють неспокій на душі дитини і привчають з раннього дитинства до цинічності, грубого відношення до близьких.
     Всі прийомні батьки взяли активну участь у заході, а також отримали рекомендації щодо формування у дітей навичок здорового способу життя, щодо запобігання у дітей  комп’ютерної залежності.