Шість шкіл району взяли участь у турнірі з міні-футболу

У рамках заходів з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав 16 лютого 2015 року відбувся традиційний  турнір з міні-футболу «Пам’ять» серед команд шкіл  району.

За перемогу змагалися юні футболісти з Українківської, Гранітненської, Головківської ЗОШ, Пиріжківського, Малинівського та Ворсівського НВК. Учасників змагань привітали та побажали спортивних перемог заступник голови районної ради  Руслана Ничипоренко та начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Світлана Барановська.

На позитивний результат  грали всі команди, але кубок переможця здобула команда з Пиріжківського НВК, на ІІ місці – футболісти з Головківської ЗОШ, на ІІІ місці –  юні спортсмени Українківської ЗОШ. У номінації «Кращий воротар» нагороджено Вадима  Орехівського  (Пиріжнівський НВК), «Кращим гравцем» став Віктор Ювхимович  (Малинівський НВК).

Організатори змагань - районна Спілка ветеранів Афганської війни, відділи освіти, у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації  відзначили  переможців  кубком, грамотами та цінними подарунками.