Використайте можливість взяти участь у проекті!

До участі у проекті з підтримки самозайнятості  та мікропідприємництва  внутрішньо переміщених осіб, які проживають  у Житомирі та Житомирській області, запрошуються внутрішньо переміщені особи (ВПО) з Донецької, Луганської областей та Криму віком  від 18 до 60 років (жінки та чоловіки).

Вимоги до учасників:

- самозайняті особи, які вже розпочали свій проект або хочуть відкрити власний маленький бізнес;

- особи, у яких є досвід підприємницької діяльності (щонайменше 6 місяців), наявне свідоцтво ФОП, ПП чи ТзОВ власником якого є заявник.

Програма передбачає видачу грантів на придбання обладнання: для самозайнятості - до 650 євро, для мікропідприємництва – до 2150 євро. В рамках програми учасники отримують обладнання, а не кошти.

Як долучитися до проекту? Зателефонувати до Фонду громади за номером 096-627-78-52 або 0412-46-10-86 та подати коротку заявку на співбесіду. Завітати до офісу Фонду громади Житомира для короткої бесіди та заповнення  анкети учасника.

Надати копії наступних документів: довідки ВПО (лише для переселенців); усіх сторінок паспорту та ідентифікаційного коду; свідоцтва про реєстрацію ФОП (обов’язково лише для групи «Мікропідприємництво» та для групи «Самозайнятість» - як перевага).

Заявки на участь у програмі приймаються до 27 лютого 2017 року (включно). Передбачається конкурсний відбір кандидатів на участь у програмі.

У даному проекті  з підтримки бізнесу та самозайнятості протягом 2015-2017 рр. взяли участь 318 осіб, з яких 240 осіб – ВПО та 78 – житомирян і жителів Житомирської області; 138 осіб отримали обладнання на загальну суму понад 5 млн.грн.

За офіційними даними в Житомирській області зареєстровано понад 10000 внутрішньо переміщених осіб.