Засідання колегії Малинської РДА

24 лютого 2017 року голова райдержадміністрації Юрій Рудченко провів засідання колегії райдержадміністрації, на якому заслухали звіт начальника відділу економічного розвитку, торгівлі та туризму Наталії Янович  щодо виконання Програми соціально-економічного розвитку та бюджету Малинського району за 2016 рік.

Начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Жанна Олексійчук доповіла про хід виконання районної комплексної Програми соціального захисту інвалідів, ветеранів війни та праці, пенсіонерів та незахищених верств населення Малинського району на 2013-2017 роки.

У обговоренні питань порядку денного колегії взяли участь начальник  управління фінансів райдержадміністрації  Марина Козленко, директору територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Малинського району Марія Ребренюк.

За підсумками роботи колегії райдержадміністрації прийняті відповідні рішення.