Екскурсія сприятиме професійному вибору старшокласників

З метою реалізації молодіжної політики у Малинському районі, формування громадянської позиції та профорієнтації старшокласників, відділом у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації спільно з відділом  освіти та Малинським  військовим комісаріатом  28 лютого 2017 року для школярів  9-11 класів Українківського, Пиріжківського, Гранітненського, Чоповицького навчальних закладів  організовано екскурсію до Житомирського військового інституту ім. С.П. Корольова.

Старшокласники мали можливість познайомитися з історією закладу, принципами навчально-виховного процесу, досягненнями курсантів у спорті, особистим внеском випускників військового інституту в обороноздатність держави. Діти відчули атмосферу військової установи: відвідали аудиторії, спортзали, практичні заняття, поспілкувались з курсантами та спробували «солдатської каші».

Майбутніх абітурієнтів познайомили також з умовами вступу та фаховими спеціальностями військового інституту, зазначивши, що курсанти перебувають на повному державному забезпеченні, та по закінченні навчання стовідсотково забезпечуються робочими місцями.