Триває відбір проектів регіонального розвитку за рахунок ДФРР

До 29 березня 2017 року триває конкурсний відбір інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку в Житомирській області у 2017 році.

Подавати проекти можуть місцеві і центральні органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування.

Інвестиційні програми і проекти, які подаються на конкурс, мають відповідати одній з таких вимог:

1) відповідність пріоритетам, визначеним у Державній стратегії регіонального розвитку, Стратегії розвитку Житомирської області на 2020 рік у плані заходів з їх реалізації на період 2015-2017 років;

2) впровадження інвестиційних програм і проектів як проектів співробітництва територіальних громад;

3) підтримка добровільно об’єднаних територіальних громад.

Основними умовами відбору інвестиційних програм і проектів є їх відповідність вищевказаним вимогам, а також таким критеріям:

1) для інвестиційних програм і проектів, які передбачають будівництво, – наявність затвердженої в установленому законодавством порядку проектної документації;

2) календарний план реалізації становить від одного до трьох років;

3) співфінансування з місцевих бюджетів на рівні 10 відсотків;

4) спроможність суб’єктів, на фінансування об’єктів яких залучаються кошти державного фонду регіонального розвитку, забезпечувати подальше власне фінансування або їх утримання за рахунок коштів місцевих бюджетів.

Документи подаються у трьох примірниках.

Прийом документів для участі у конкурсному відборі проводиться Департаментом містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства облдержадміністрації за адресою:

10014, Житомир, майдан ім. С.П. Корольова, 12, к.608, 608а

Контактні телефони: (0412) 47-43-82, 47-43-86, e-mail: ODAGUba@meta.ua.

Інформація про програму або проект, яка подається регіональній комісії, оприлюднюється заявником на сторінці офіційного веб-сайту Мінрегіону (dfrr.minregion.gov.ua) до початку проведення оцінки та відбору.

Голова ОДА  Ігор Гундич наголосив на тому, що цьогоріч пріоритетними будуть ті проекти, які включатимуть від 30% коштів з місцевого бюджету.

Перелік документів, які подаються регіональній комісії для участі у конкурсному відборі інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку

Перелік технічних завдань на інвестиційні програми і проекти, що включені до плану заходів з реалізації стратегії розвитку Житомирської області на 2015-2017 роки

Вкладення:
Скачати цей файл (perelik_dokumentiv.doc)perelik_dokumentiv.doc31 Кб