Про проведення публічного звіту голови Малинської РДА

Керуючись  ст. 45  Закону України від 10 грудня 2015 року №889-VІІІ «Про державну службу», 17 березня 2017 року  на 15 сесії районної ради 7 скликання  відбудеться публічний звіт голови Малинської районної державної адміністрації Юрія Рудченка.

Голова райдержадміністрації інформуватиме  про проведені заходи,  виконані  завдання та їх результати, використані кошти районного бюджету та інші питання щодо діяльності Малинської  райдержадміністрації у  2016 році.

Місце проведення заходу:  м. Малин, площа Соборна, 6а, велика зала засідань (ІІ поверх).

Регламент проведення публічного звіту:

10:10 – 10:30 – презентація публічного звіту;

10:30 – 10:50 – запитання та відповіді.

Запрошуємо на захід представників громадських об’єднань, організацій роботодавців, професійних спілок, некомерційних організацій, експертів відповідних галузей, засобів масової інформації.

Контактна особа з питань проведення публічного звіту: начальник відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату Малинської райдержадміністрації Тетяна Іваненко (04133 5-38-19, email: rda.vp@ukr.net).

Звіт голови Малинської районної державної адміністрації Житомирської області  Рудченка Ю.М. за підсумками роботи за 2016 рік

Вкладення:
Скачати цей файл (zvit.doc)zvit.doc58 Кб