Ми на вічнім шляху до Тараса…

День народження і день смерті Тараса Григоровича Шевченка стоять поряд 9 і 10 березня, а між ними 47 років життя, яке стало славою і гордістю нашого народу. Його слово й нині окрилює  і спонукає до дії, не дає зупинитися на півдорозі,  хвилює і навчає.

З метою вшанування пам’яті Великого Кобзаря, виявлення творчих здібностей школярів у березні 2017 року проведено районний конкурс читців-декламаторів у двох номінаціях: «Читання поезії Т.Г. Шевченка» та «Читання власної поезії». Участь у конкурсі взяли 36 учнів 5-11 класів із 16 загальноосвітніх закладів освіти району.

Переможцями районного конкурсу читців-декламаторів визнано: у номінації «Читання поезії Т.Г. Шевченка» - Скуратівську Марію, ученицю Владівського НВК «ДНЗ-ЗНЗ І-ІІ ст.»; у номінації «Читання власної поезії» - Ляхову Анну, ученицю Головківської ЗОШ І-ІІ ст.

Лауреатами конкурсу стали: у номінації «Читання поезії Т.Г. Шевченка» - Шпиньова Анастасія (Малинівський НВК «ДНЗ-ЗНЗ І-ІІІ ст.»), Степова Юлія (Горинська ЗОШ І-ІІ ст.), Дубас Ніна (Нововороб’ївський НВК «ДНЗ-ЗНЗ І-ІІІ ст.»), Комар Віталій (Іванівська ЗОШ І-ІІ ст.); у номінації «Читання власної поезії» - Шеремет Дарина (Українківська ЗОШ І-ІІІ ст.), Виноградський Микола (Головківська ЗОШ І-ІІ ст.).

Творчість Шевченка, густо й щиро зрошена любов`ю до Бога і до України, є нашим національним золотим фондом духовності. Молодому поколінню українців хочеться побажати, щоб кожен відкрив Тараса Шевченка для себе не з примусу, не для оцінки, не очима критиків, а по-своєму.