З роси й води, на добру сотню літ...

90-й рік народження 14 березня  2017 року зустрів на своєму життєвому порозі ветеран Другої cвітової війни, ветеран педагогічної ниви Георгій Антонович Грегуль із Вишева Малинського  району.

Ювіляра в цей день вітали рідні, односельці, а також заступник голови районної ради Руслана Ничипоренко, начальник відділу освіти Малинської райдержадміністрації Віталій Коробейник, голова районної громадської організації ветеранів України Євген Заєць та Вишівський сільський голова Сергій Самородов.

За словами Георгія Антоновича,  найкращі роки  свого життя  він разом  з дружиною – Раїсою Гнатівною, прожив у Вишеві, куди вони, молоді педагоги, у далекому 1956 році приїхали вчителювати у місцеву школу. Ось так плі-о-пліч удвох понад 30 років навчало розумному, сіяло вічне подружжя Грегуль. Тут народилися і виросли діти,  щебетом  внучат наповнювалося подвір’я, а нині на гостину з’їзджаються правнуки. Зустрівши сповнене щоденних  турбот 90-річчя, Георгій Антонович, зберіг в душі той позитив, яким ділився все життя з людьми.  Тому гарним словом  згадують його колишні учні,  цінують односельчани.

Сподіваємося, що наступний свій ювілей ветеран знову зустріне  у дружному родинному колі при здоров’ї та позитивному настрої.