КП «Обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі» інформує

Основною метою діяльністі КП «Обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі»    є сприяння реалізації державної політики в галузі індивідуального житлового будівництва на селі шляхом надання довгострокових пільгових позик.

Позичальниками кредитів за рахунок кредитних ресурсів Фонду можуть бути громадяни України, які проживають, будують об’єкти кредитування в сільській місцевості, в селах та селищах і працюють в органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах та організаціях сільського господарства, переробних та обслуговуючих галузей агропромислового комплексу, фермерських господарствах, а також в соціальній сфері, навчальних закладах, закладах культури, охорони здоров’я, правопорядку, зв’язку, інших господарських формуваннях незалежно від форм власності, розташованих в межах району, ФО – приватні підприємці, а також сільські пенсіонери.

Кредит надається на термін до 20 років, а молодим сім’ям (подружжя, в якому вік чоловіка та дружини не перевищує 35 років) або неповним сім’ям (мати (батько) віком до 35 років) – до 30 років із внесенням за користуванням ним плати у розмірі 3% річних, а на спорудження інженерних мереж до 2 років.

Сума кредиту визначається фондом з урахуванням рівня платоспроможності індивідуального забудовника і не може перевищувати кошторисної вартості об’єкта кредитування та граничного розміру кредиту в сумі 100 тис. грн. для добудови, реконструкції будинку, придбання житла і 200 тис. грн. для спорудження нового житлового будинку.

Юридична адреса Фонду: 10012, м. Житомир, вул. Гоголівська, 4,  каб. 411

Фактична адреса Фонду: 10014, м. Житомир, майдан Корольова, 12, каб. 510, 512, тел. (0412) 42-16-06

Загальний перелік документів для отримання пільгового кредиту

Зразок клопотання