Спортивні вихідні на Малинщині

18 березня відбулись змагання серед колективів фізичної культури сіл, селищ Малинського району та ОТГ на базі Українківської ЗОШ, у яких взяло участь 6 команд: з Малинівської, Пиріжківської, Слобідської, Українківської, Нововороб’ївської сільських рад та Чоповицької ОТГ. Учасників змагань привітали заступник голови районної ради Руслана Ничипоренко та начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Світлана Барановська.

Представники територіальних громад змагалися з волейболу, шашок, швидких шахів, тенісу настільного, дартсу та стрибків зі скакалкою.

Перші місця для своїх команд вибороли:

-  шахи: Михайленко Ольга (с. Пиріжки), Бушма Валерій (с.Нові Вороб’ї);

- шашки: Левченко Ольга (с.Слобідка), Садовський Сергій (с.Слобідка);

- теніс настільний: Кисельова Аліна (Чоповицька ОТГ), Вєтров Віталій (с.Слобідка);

- дартс: Харченко Сергій (с.Пиріжки);

- стрибки зі скакалкою: Львова Аліна (с. Малинівка).

У змаганнях з волейболу кубок переможця отримала команда Пиріжківської сільської ради.

Загальнокомандне перше місце завоювала команда  Слобідської с/р, на ІІ місці  - команда Пиріжківської с/р,  ІІІ місце –  у команди Українківської с/р.

Переможці змагань нагороджені кубками, медалями та дипломами.

19 березня у спортзалі  Українківської ЗОШ відбувся півфінал та фінал розіграшу кубка Малинського району з футзалу. У фіналі  ФК «Євро Пак І» та «Євро Пак ІІ» зіграли внічию, результатом додаткового часу також стала нічия. І лише призначені пенальті визначили переможця – це  «Євро Пак ІІ».