Районну федерацію футболу відтепер очолює Олександр Гребеник

25 березня 2017 року відбулася звітно-виборча конференція районної спортивно-молодіжної громадської організації  «Малинська районна федерація футболу».

Юрій Зубчук, який незмінно очолював федерацію з 2009 року, прозвітував про роботу цієї громадської організації упродовж 2016-2017 років, зазначивши про те, що саме футбол є  наймасовішим видом  спорту на Малинщині. Практично кожні вихідні проводяться футбольні змагання. Членами районної федерації є 12 команд, а це близько 300 чоловік. Протягом звітного періоду проведено розіграші кубків:«Весна», «Осінь», з футзалу,  два чемпіонати району - з футболу та футзалу. Цьогоріч вперше проведено турнір з жіночого футзалу.

Роботу голови федерації рішенням конференції  визнано задовільною.  Голова районної ради Михайло  Левковець та начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Світлана Барановська подякували Юрію Зубчуку за особистий внесок у популяризацію футболу серед сільського населення, вручили подяку та цінний подарунок.

Новим головою Малинської районної федерації футболу одноголосно обрано Олександра Гребеника.