На многії і благії літа!

90-річний ювілей 27 березня 2017 року відзначив  ветеран війни та праці,  свідок Голодомору в Україні житель села Соснівки  – Портянко Антон Пилипович.

Все своє життя Антон Пилипович працював у місцевому господарстві, вирізнявся активною життєвою позицією та великою працелюбністю.

Разом з дружиною – Ольгою Ониськівною, з якою невдовзі святкуватимуть півстолітній ювілей сімейного життя, виховали  трьох дітей, дочекалися внуків та правнуків.

Привітати його з визначною датою завітали  голова районної ради Левковець М.С.,  начальник відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату  райдержадміністрації Іваненко Т.В., голова районної організації ветеранів України  Заєць Є.Д., Горинський сільський голова Омельченко В.М. Гості побажали ювіляру міцного здоров’я, гарного настрою та довгих років життя.