Малинська районна державна адміністрація

офіційний веб-сайт

Незабаром розпочинається оздоровча кампанія

 30 березня 2017 року відбулося засідання координаційної ради щодо оздоровлення  і відпочинку дітей, на якій розглянуто питання  про відкриття і функціонування пришкільних таборів на базі загальноосвітніх закладів та   придбання путівок в оздоровчі заклади за рахунок коштів районного бюджету.

 Про виконання розпорядження голови райдержадміністрації від 21 березня 2017 № 65 «Про організацію відпочинку та оздоровлення дітей Малинського району у 2017 році», районної Програми відпочинку та оздоровлення дітей Малинського району на 2016-2020 роки інформували начальник відділу освіти  райдержадміністрації  Коробейник В.В. та начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Барановська  С.В.

 За інформацією посадовців у районі сформовано мережу пришкільних таборів на базі 10  загальноосвітніх навчальних закладів, які діятимуть з 1 по 21 червня поточного року. З районного бюджету на їх відкриття та функціонування виділено 150 000 грн. Наразі триває підготовчий період для безперебійної діяльності вказаних закладів відпочинку.

 На придбання путівок в стаціонарні оздоровчі заклади з районного бюджету виділено 199 000 грн.( в т. ч.  24 000 грн. – субвенції 5 сільських рад: Українківської, Морозівської, Нововороб’ївської, Слобідської, Любовицької). Путівки на оздоровлення надаватимуться в першу чергу дітям пільгових категорій.

 Згідно розподілу путівок за рахунок державного бюджету Малинський район отримав дві путівки на оздоровлення до УДЦ «Молода гвардія» з 9 квітня цього року.