Малинська районна державна адміністрація

офіційний веб-сайт

У Малині працюватиме мобільний сервісний центр

ПЕРЕЛІК ПОСЛУГ, ЩО НАДАЮТЬСЯ МОБІЛЬНИМ СЕРВІСНИМ ЦЕНТРОМ

Реєстрація, перереєстрація колісних транспортних засобів усіх категорій вітчизняного виробництва та країн СНД з видачею свідоцтва про реєстрацію та номерних знаків, зняття з обліку транспортного засобу з видачею облікової картки та номерних знаків для разових поїздок.

Реєстрація, перереєстрація колісних транспортних засобів усіх категорій іноземного виробництва з видачею свідоцтва про реєстрацію та номерних знаків, зняття з обліку транспортного засобу з видачею облікової картки та номерних знаків для разових поїздок.

Реєстрація, перереєстрація мототранспорту, причепів вітчизняного виробництва та країн СНД з видачею свідоцтва про реєстрацію та номерних знаків, зняття з обліку транспортного засобу з видачею облікової картки та номерних знаків для разових поїздок.

Реєстрації, перереєстрації мототранспорту, причепів іноземного виробництва з видачею свідоцтва про реєстрацію та номерних знаків, зняття з обліку транспортного засобу з видачею облікової картки та номерних знаків для разових поїздок.

Реєстрація, перереєстрації мопедів з видачею свідоцтва про реєстрацію та номерного знака, зняття з обліку транспортного засобу з видачею облікової картки та номерного знака для разових поїздок.

Видача свідоцтва про реєстрацію колісних транспортних засобів у зв'язку з його пошкодженням або непридатністю, внесенням змін до реєстраційного документа.

Видача тимчасового реєстраційного талона на право керування транспортним засобом.

Зняття з обліку в зв’язку з вибраковкою.

Заміна посвідчення водія.

Видача міжнародного посвідчення водія.

Прийняття запиту від фізичних осіб на отримання довідок про притягнення до кримінальної відповідальності, відсутність (наявність) судимості або обмежень, передбачених кримінально - процесуальним законодавством України.