На Малинщині продовжується весняна толока

У рамках місячника «За чисте довкілля», що наразі триває у районі,  вжито ряд заходів щодо озеленення населених пунктів та прилеглих до них територій, прибиранні та вивезенні побутових відходів і сміття, ліквідації стихійних сміттєзвалищ, поновлення в’їзних знаків, приведення в належний стан цвинтарів, місць поховання та братських могил тощо.

8 квітня 2017 року проведено загальнорайонний  День   благоустрою, до якого активно долучилися працівники структурних відділів та управлінь райдержадміністрації. У результаті добре організованої роботи  прибрані від сміття придорожні смуги від Жобоча до Малина протяжністю 16 кілометрів.

Хтось колись розумно зазначив про те, що чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять. А тому ми наперед  дякуємо всім за чисті узбіччя.