«Екологічний бумеранг» у лісоколеджі

З метою формування у молоді  бережливого ставлення до навколишнього природного середовища та з нагоди 31 річниці Чорнобильської трагедії, у Малинському лісотехнічному коледжі проведено брейн-ринг «Екологічний бумеранг».

Команди  - «Юні сталкери», «Екологи», «Шукачі», у презентаціях розкривали шокуючі факти тридцятирічної давнини, сумні наслідки нерозумних вчинків людини та проблеми, з якими боротиметься ще не одне покоління людства.

У креативному завданні «Кому віддати мільярд?» студенти самі вирішували, як найефективніше використати кошти для подолання екологічної катастрофи. Також учасники команд відповідали на тематичні питання.

Загалом команди не лише змагалися між собою, але й у доступній та цікавій формі донесли до усіх глядачів-першокурсників інформацію про основні події аварії на ЧАЕС, а також наголосили на тому, що потрібно знати і як слід діяти, щоб зберегти екологічну чистоту нашої планети.

Переможцями «Екологічного бумерангу» стала команда «Юні сталкери». Переможці та учасники брейн-рингу отримали солодкі подарунки  від відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації.