Виявлено та знешкоджено 156 вибухонебезпечних предметів часів Другої світової війни

25 квітня біля с.Зибен Малинського району, при проведенні лісопосадкових робіт, місцевими жителями було виявлено 20 снарядів (76 мм) часів Другої світової війни.

28 квітня групою розмінування при обстеженні прилеглої території було виявлено ще 136 снарядів. Загалом було знешкоджено 156 вибухонебезпечних предметів.

Тому вкотре нагадуємо, що при виявленні вибухонебезпечного предмету категорично забороняється самостійно вилучати знахідку із землі, брати боєприпаси до рук, робити спроби їх розібрати,  переносити з місця на місце, кидати вибухонебезпечний предмет в багаття.
      Пам'ятайте: ступінь безпеки боєприпасів, що не вибухнули, визначають тільки фахівці. Лише вони особисто визначають можливість їх транспортування, приймають рішення про спосіб знешкодження та знищення вибухонебезпечного предмету.