Результат – суспільна користь для громади

Навести лад на території населених пунктів району, впорядкувати кладовища, місця поховання загиблих воїнів, братські могили, прибрати стихійні сміттєзвалища територіальним громадам допомагає Малинський міський центр зайнятості, шляхом залучення безробітних громадян на громадські роботи.

З початку року заключено 6 договорів на організацію та проведення громадських робіт, в яких взяли участь 17 безробітних громадян. Активно долучилися до проведення громадських робіт Морозівська, Головківська, Малинівська, Пиріжківська, Скуратівська сільські ради. Фінансування даних робіт здійснювається пропорційно рівними частинами за рахунок коштів бюджету сільських рад та Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття.

Таким чином безробітні отримують тимчасову зайнятість та гарантований заробіток із соціальним пакетом, а як результат – суспільна користь для громади.