День найдорожчої у житті людини – мами

У другу неділю травня світ відзначає День матері. Цього року свято припадає на 14 травня. День матері - це день, коли ми можемо подякувати нашим мамам за усе те добре, що вони для нас зробили, за їх самопожертву і безмежну любов.

«Нема цвіту краще від маківочки, немає роду милішого від матіночки» - під таким гаслом у переповненому сільському клубі села Горинь 12 травня відбулося свято з нагоди Дня матері.

Цього дня на гостину до горинців завітали начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Світлана Гресь, депутат обласної ради Віктор Перегуда, перший заступник голови райдержадміністрації Олексій Кучинський, заступник голови районної ради Руслана Ничипоренко та сільські голови Малинщини.

Найкращих, наймиліших, найтурботливіших матусь територіальної громади вшанували в номінаціях: «Наймолодша мама» (Тетера А.М.), «Найстарша мама» (Манченко Г.Л.), «Багатодітна мама» (Марченко І.В.), «Мама-майстриня» (Левченко І.А., Пацелій Є.І.), «Активна мама» (Рябчун О.В.), «Мама шеф-кухар» (Міліончикова О.В.), «Творча мама» (Волосовська Є.М.), «Мама-господиня» (Вовк Л.А.), «Мама-хрещена» (Вовчинська В.В.), «Мама – наша гордість» (Рябчун О.Г.)., «Мама-героїня» (Сліпченко В.М.), «Супер-бабуся» (Ткаченко Н.Ф.).

Організатори свята – управління у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації, Малинська районна державна адміністрація, Горинська сільська рада – подбали про подарунки для жінок, а гарний настрій створили самі жителі Гориня, які щиро оплесками супроводжували кожне нагородження і кожний виступ аматорів сцени.