Всеукраїнський тиждень планування сім’ї та збереження репродуктивного здоров’я жінок

16 травня 2017 року в рамках Всеукраїнського тижня планування сім’ї та збереження репродуктивного здоров’я жінок, який   проходив у пологовому відділенні Малинського МРТМО з 15 по 20 травня 2017 року, для сімейних пар фахівцем із соціальної роботи Малинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на базі жіночої консультації проведено лекційно – тренінгове заняття на тему: «Повноцінна сім’я – це не лише чоловік і жінка, але і плід їхнього кохання - дитина».

Заняття проведені з метою формування у батьків навичок відповідального батьківства та розуміння того, що саме здоровий мікроклімат в сім’ї, любов, повага між чоловіком та дружиною є основними умовами для нормального розвитку дитини.

У проведенні заходу прийняли участь лікарі пологового відділення, які розповіли подружнім парам про основні періоди пологів та переваги партнерських пологів.

По завершенню зустрічі сімейним парам були вручені подарунки та друкована продукція центру за рахунок коштів районної програми соціальної підтримки сімей, дітей та молоді на 2016 – 2020 роки.