Свято, що дарує усмішки, гарний настрій та світлі надії

Сьогодні, 26 травня, у всіх школах Малинщини пролунав символічний останній дзвоник. Для когось із дітей – це дзвоник, що дав початок відпочинку та літньому теплу. А для 11-класників – він справді останній, бо знаменує останні хвилини перебування в рідній школі і дає старт у нове, доросле, самостійне життя.

За традицією, свято “останнього дзвоника” – чи не найпомітніша подія травня, яка зазвичай збирає навколо себе не тільки головних “винуватців” урочистого заходу, а й їхніх вчителів, батьків, друзів, широку громадськість. Розділити радість свята та привітати учнівські та педагогічні колективи, батьків прибули поважні гості, серед яких керівники району, представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, депутати районної ради.

Цьогоріч закінчення навчального року святкують майже півтори тисячі школярів району, з них - 172 випускники 9-х і 11-х класів, для яких розпочинається велике і цікаве доросле життя – таке привабливе своєю незнаною далечиною. То ж побажаємо їм успіхів і вдачі, натхнення та терпіння, віри в людей і сонячної надії на краще.