Спортивні новини

26 і 27 травня 2017 року у Новоград-Волинському відбувся Всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед юнаків та дівчат (2003-2005рр.н.), присвячений пам’яті тренера МС СРСР С.А. Сітайла.

Честь Малинського району достойно захистили вихованці тренера В.Г. Осипенка (відділення вільної боротьби Малинської РДЮСШ ), посівши у своїх вагових категоріях призові місця: І місце - Лук Валентина(40 кг), ІІІ місце – Кондратенко Анастасія (34 кг), Петренко Тетяна (48 к.) та Лук Діана (40 кг).

28 травня у фінальному поєдинку розіграшу кубка «Весна» з футболу серед команд Малинського району зустрілися «Будівельник - 2» із Гранітного та головківський «Колос».

Гра була досить результативною та цікавою, можливо, цьому сприяли і уболівальники, які прийшли підтримати свої команди. Перемогу отримала футбольна команда «Будівельник -2», забивши у ворота суперників 3 м’ячі, натомість пропустивши гол у власні ворота.

Наступної неділі стартує чемпіонат Малинського району з футболу, на участь у якому подали заявки 12 команд.