Управління Держпродспоживслужби в Малинському районі інформує

БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ, ВЖИВАЮЧИ В'ЯЛЕНУ РИБУ!

Як повідомлялося раніше, у місті Києві зареєстрований летальний випадок та два випадки захворювання на ботулізм у мешканців столиці, які вживали в їжу в'ялену рибу промислового виробництва, придбану в торгівельній мережі міста. Також отримано оперативну інформацію від Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області щодо реєстрації ще одного лабораторно підтвердженого випадку ботулізму у жінки 1986 р. н., який також ймовірно пов’язаний із вживанням в'яленої риби.

За результатами епідеміологічного розслідування випадків захворювання на ботулізм серед киян спеціалістами встановлено, що виробником рибної продукції є ФОП Меркулов А.В., а постачальником ТОВ «ЧУДО-ЮДО» міста Світловодськ Кіровоградської області.

Управління Держпродспоживслужби в Малинському районі звертається до жителів м. Малина та району - утриматись від вживання в їжу в’яленої риби виробництва ФОП Меркулов А.В. та ТОВ «ЧУДО-ЮДО» міста Світловодськ Кіровоградської області.

У разі придбання у торгівельних мережах в’яленої риби зазначених вище виробників, повернути цю продукцію до місця продажу та зателефонувати до управління Держпродспоживслужби в Малинському районі за номером 5-15-53.