1 червня - Міжнародний день захисту дітей

Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість та майбутнє. Немає більшого щастя , а ніж радість та сміх щасливих дітей.

З нагоди відзначення Міжнародного Дня захисту дітей фахівцями Малинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді організовані та проведені квест- ігри « У пошуках скарбів» на базі дитячих садків у селах Слобідка та Українка, селищі Гранітному. Діти приймали активну участь у різних випробуваннях та естафетах на шляху до пошуку скарбу. Юні учасники відчули себе справжніми піратами та поринули у світ незвичайних пригод і фантастики.

По закінченні заходу всі діти отримали подарунки та солодощі, придбані за рахунок районної Програми соціальної підтримки дітей, сімей та молоді на 2016 – 2020 роки.