5 липня розпочався ювілейний XХ з’їзд молоді Української Церкви ХВЄ

З двадцяти тринадцять років поспіль тисячі юнаків і дівчат Української Церкви Християн Віри Євангельської збираються на Малинщині на молодіжний форум, аби, за словами голови Оргкомітету пастора Богдана Левицького, «… перейняти досвід переможного життя з Богом від досвідчених священнослужителів з різних областей України. І не тільки з України». Девізом заходу обрано євангельський текст: «Перемініться обновою вашого розуму».

Цьогоріч під час урочистого відкриття з’їзду його учасники приймали вітання від старшого єпископа Церкви Християн Віри Євангельської України Михайла Паночка, Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Корея в Україні пана Лі Янг-Гу, першого заступника голови Малинської райдержадміністрації Олексія Кучинського, Ворсівського сільського голови Петра Підручного та зарубіжних гостей.