Конституція України гарантує кожному право на правову допомогу

07 липня 2017 року на базі Малинського районного відділу з питань пробації Центрального міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції проведено інформаційний лекторій на тему: « Безоплатна правова допомога: питання та відповіді».

Фахівець Малинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Коростель І.С. та головний спеціаліст Малинського бюро правової безоплатної допомоги Алєксєєв О.В. інформували осіб молодіжного віку, засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, котрі перебувають на обліку в органі пробації, про послуги, які можна отримати, звернувшись в Малинський центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Кожен учасник зустрічі мав можливість задати питання та отримати вичерпну відповідь фахівців.

Всі учасники отримали буклети і листівки інформаційного спрямування, виготовлені координаційним центром з надання правової допомоги та Малинським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.