Центри правової допомоги та бюро Житомирщини проводять виїзні прийоми

Надання адресної безоплатної правової допомоги одиноким особам, людям похилого віку та громадянам з обмеженими фізичними можливостями за місцем їх перебування є одним із пріоритетних завдань місцевих центрів з надання безоплатної правової допомоги та бюро.

Усі громадяни Малинщини, які не мають можливості особисто звернутися за допомогою у зв’язку зі станом здоров’я, браком коштів на проїзд чи з інших причин, можуть зателефонувати у Коростенський місцевий центр - вул. Сосновського, 28Г, тел.:(04142) 5-09-45, 5-09-49.

Фахівці центру правової допомоги проконсультують на дому, допоможуть скласти заяву, скаргу, процесуальні та інші документи правового характеру; за потреби адвокати системи БПД безоплатно здійснюватимуть представництво інтересів громадян у судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами.

Суб’єктами права на безоплатну вторинну правову допомогу у цивільних та адміністративних справах є: особи, середньомісячний дохід яких не перевищує двох розмірів прожиткового мінімуму, а також інваліди, які отримують пенсію або допомогу, що призначається замість пенсії, у розмірі, що не перевищує двох прожиткових мінімумів для непрацездатних осіб; діти-сироти, діти, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів; внутрішньо переміщені особи та особи, що претендують на такий статус; ветерани війни та особи, на які поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», та особи, які претендують на такий статус.

Вичерпний перелік осіб, які мають право на БВПД наведені у статті Закону України «Про безоплатну правову допомогу».

У разі виникнення необхідності у правовій допомозі, можна звернутися в бюро чи місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги або ж зателефонувати на єдиний номер правової допомоги 0-800-213-103, який працює цілодобово.

За інформацією Регіонального центру з надання БВПД у Житомирській області