Організатори семінару проінформували, надали роз’яснення, відповіли на запитання

26 липня 2017 року за сприяння департаменту праці та соціального захисту населення облдержадміністрації проведено інформаційно-консультаційний семінар для територіальних громад, економічних служб підприємств і організацій всіх форм власності Малинщини.

За програмою семінару розглянуті актуальні питання щодо застосування трудового законодавства, а саме :

- новації у сфері оплати праці у 2017 році;

- дотримання чинного законодавства щодо офіційного отримання заробітної плати та своєчасної виплати заробітної плати, державних гарантій з оплати праці;

- колективний договір: сфера укладання, зміст, терміни чинності, відповідальність за порушення законодавства;

- особливості застосування Закону України "Про відпустки";

- щодо проведення індексації грошових доходів населення, розрахунку середньої заробітної плати відповідно до постанови КМУ №100 від 08.02.1995 та інших виплат;

- щодо порядку застосування норм трудового законодавства у разі призову працівників на військову службу.

Також учасників семінару ознайомили з системою пенсійного забезпечення громадян, з новаціями податкового законодавства, впровадженням комплексної програми розвитку малого та середнього підприємництва.

У роботі семінару взяли участь представники департаментів облдержадміністрації: праці та соціального захисту населення, економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва.