Дмитрій Кисельчук – голова Малинської районної державної адміністрації

У середу, 2 серпня, у Малинській райдержадміністрації голова обласної державної адміністрації Ігор Гундич представив її нового керівника Дмитрія Кисельчука, призначеного розпорядженням Президента України Петра Порошенка від 21 липня 2017 року №149/2017-рп.

У присутності керівництва районної ради, голів сільських та селищних рад, начальників структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств, установ, організацій району, депутатів обласної, районної та міської рад очільник області вручив новопризначеному голові посвідчення та побажав успіхів, зазначивши про те, що Дмитрій Васильович є наймолодшим керманичем району в області. А це зобов’язує його бути креативним, ініціативним і не байдужим до вирішення завдань, що перебувають на часі.

Новопризначений голова райдержадміністрації подякував за висловлену йому довіру та запевнив присутніх у залі у тому, що налаштований на серйозну і кропітку працю, аби «… досягти максимального успіху і покращити ті показники, які на сьогодні має Малинський район, щоби люди відчули, що влада працює». Вітання з нагоди призначення на посаду голови райдержадміністрації Дмитрій Васильович отримав і від голови районної ради Михайла Левковця, депутатів міської ради.

У ході робочої поїздки на Малинщину Ігор Гундич ознайомився з виробництвом відвідав підприємства компанії «Юнігран» та фабрики банкнотного паперу Національного банку України.