30 липня - Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми

Трудова міграція за кордон стає для України звичним явищем. Багатьох людей низький рівень життя спонукає до пошуку заробітків в інших країнах.

Щоб захистити шукачів роботи від можливих ризиків 2 серпня 2017 р. у рамках Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми в Малинському міському центрі зайнятості відбувся семінар з попередження зовнішньої неврегульованої трудової міграції та торгівлі людьми. До проведення просвітницького заходу долучились соціальні служби міста та району: керівники центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Курганська Т. Є. та Гангалюк Л. І., спеціаліст відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Малинської РДА Фальківська Л. В.

За словами Курганської Т.Є. наші співвітчизники піддаються експлуатації як за кордоном, так і на території України. За оцінками Міжнародного центру ООН із запобігання злочинності, проблема транснаціональної злочинності, пов’язаної з торгівлею людьми, стоїть на третьому місці після незаконної торгівлі зброєю та наркотиками. . «Працюючи в Україні, ви максимально захищені українським трудовим законодавством і вам буде набагато легше захищати своє право, ніж працюючим за кордоном. Жити і працювати треба на рідній землі» -зазначила Гагналюк Л.І.

Спеціалісти центру зайнятості презентували відеоролик «Торгівля людьми починається з невміння сказати -НІ» та надали психологічні поради.

Всім бажаючим роздали буклети та пам’ятки «Як уберегтися та запобігти сучасному рабству», «Людина - не товар».

За інформацією Малинського міського центру зайнятості