4 серпня – День Національної поліції

В Україні сьогодні, 4 серпня, вдруге відзначають День національної поліції. Свято встановлено Указом Президента Петра Порошенка від 10 грудня 2015 року. Цим же указом глава держави скасував День міліції, який офіційно святкували 20 грудня.

З нагоди професійного свята голова Малинської районної державної адміністрації Дмитрій Кисельчук та голова районної ради Михайло Левковець зустрілися з колективом Малинського відділення поліції Коростишівського відділу поліції ГУ Національної поліції у Житомирській області та взяли участь у святковому зібранні, відзначивши працівників правоохоронних органів Малинщини.

Так, Грамотами Малинської районної державної адміністрації та районної ради нагороджено начальника сектору реагування поліції №2, підполковника поліції Моргуна В.П., заступника начальника слідчого, майора поліції Кириченка В.В., старших дільничних офіцерів поліції сектору превенції, майора поліції Дейнеку І.В. та капітана поліції Савченка А.А., поліцейського з логістики, обліку та збереження речових доказів і озброєння, сержанта поліції Хомутовського Р.Ф., старшого оперуповноваженого сектору кримінальної поліції, майора поліції Панченка П.І., поліцейського сектору реагування патрульної поліції №2, сержанта поліції Патурова О.В. та начальника Малинського відділення Коростишівського ВП ГУНП в Житомирській області, полковника поліції Старовойта М.В.

Вітаючи колектив Малинського відділення Коростишівського ВП ГУНП в Житомирській області з Днем національної поліції, Дмитрій Кисельчук побажав усім тим, хто не шкодуючи власного життя, вдень і вночі охороняє наш спокій, міцного здоров’я, витримки, достойної людської шани, спокійних чергувань, службового росту та здобутків в ім’я України.