З робочою поїздкою на Малинщині

10 серпня 2017 року з робочою поїздкою у районі перебували голова організації ветеранів України Шмаков В.В. та голова обласної організації ветеранів України Защітніков О.М.

У ході візиту представники громадських організацій зустрілися з головою районної ради Левковцем М.С., головою районної організації ветеранів Зайцем Є.Д, начальником відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації Іваненко Т.В. та обговорили план Всеукраїнського семінару обласних голів організацій ветеранів України, що цьогоріч 18-19 вересня відбуватиметься на Житомирщині. Прийматиме ветеранів з усієї України Малинський, Коростенський, Овруцький райони та місто Житомир.

У програмі семінару: тематичні засідання, відвідування пам’ятних місць, зустрічі з ветеранами.