Основне завдання Комісії – захист прав дітей

11 серпня 2017 року відбулося засідання Комісії з питань захисту прав дітей райдержадміністрації за участю суб’єктів соціальної роботи: служби у справах дітей райдержадміністрації, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, відділу сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації, МРТМО, Малинського відділення поліції, управління праці та соціального захисту населення та районного відділу освіти.

На засіданні Комісії були заслухані сім’ї, які перебувають на обліку як такі, що опинилися в складних життєвих обставинах, та сім’ї, які не в змозі вирішити свої проблеми самостійно.

Також, в ході роботи Комісії піднімалися питання щодо затвердження висновків, звітів про стан утримання, навчання та виховання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, над якими встановлено опіку, піклування, влаштовано в прийомну сім’ю, затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей-сиріт, дітей, які проживають у сім’ях, які опинилися в складних життєвих обставинах. Розглядалося питання, щодо визначення місця та часу зустрічей батька з дитиною.