На особливому контролі питання щодо ефективного використання земель

На виконання доручення голови райдержадміністрації Дмитрія Кисельчука та з метою здійснення контролю за використанням і охороною земель сільськогосподарського призначення, а саме приведення у відповідність посівних площ до площ земель, що перебувають у користуванні та власності підприємств, 18 та 20 жовтня 2017 року проведені наради з керівниками сільськогосподарських підприємств, що проводять господарську діяльність на території Малинського району.

У ході нарад обговорено інформацію щодо задекларованих площ сільськогосподарських угідь підприємствами, які господарюють у районі, укладених договорів оренди та плати за орендовані земельні частки (паї). Основний акцент зроблено на дотриманні законодавства в сфері використання земель сільськогосподарського призначення.

Наради відбулися за участі першого заступника голови райдержадміністрації Олексія Кучинського, спеціалістів управління агропромислового розвитку та юридичного відділу райдержадміністрації, представників відділу у Малинському районі Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області, Малинської ОДПІ ГУ ДФС у Житомирській області, прокуратури, голови сільських рад та Чоповицької ОТГ.