Голова РДА відвідав Любовицьку та Українківську сільські ради

7 листопада 2017 року Дмитрій Кисельчук здійснив робочі поїздки в Любовицьку та Українківську сільські ради. Керівник району зустрівся та поспілкувався із головами громад, керівниками бюджетних установ, місцевими депутатами та провів виїзний прийом громадян.

У Любовичах обговорені питання підготовки та участі проектів, які фінансуються за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку, а також організації виховного та навчального процесу у місцевому навчальному закладі, харчування дітей.

Група жителів села Українка прийшла до голови райдержадміністрації з проханням посприяти у вирішенні питання обмеження проїзду великовантажних транспортних засобів по вулиці Пісківка. Спільно обговорено можливі шляхи вирішення даного питання, яке взято на особистий контроль очільника району.

Перебуваючи в територіальних громадах, Дмитрій Кисельчук відповів на питання, що стосуються реформування місцевого самоврядування, почув думку працівників апарату сільських рад та місцевих жителів.