12 листопада – 74-та річниця визволення Малинщини від фашистських загарбників

Це день світлої пам’яті про подвиг солдатів ІІ-ї світової війни, чия самовідданість, мужність, героїзм, нездоланна стійкість принесла визволення нашій землі від нацистів.

Цю пам’ять несуть у вічність нові покоління, схиляючись у шані перед своїми батьками і дідами, живими і полеглими, перед усіма солдатами, яких доля вишикувала у військові колони і провела через полум’я Великої Вітчизняної війни.

З нагоди пам’ятної дати керівництво Малинщини, учасники війни, мешканці Малина поклали квіти до Меморіалу Героям Малинського підпілля, Алеї Слави.

У ці дні квіти ляжуть до підніжжя пам’ятників та обелісків в селах і селищах району, які нагадують про тих, хто стояв до останнього на передовій і за лінією фронту, кому випали сліпучі миттєвості подвигу і многотрудні дні та ночі, для кого життєвий шлях завершився на війні і кому судилося повернутися з неї живим.