Свято людей, що покликані дарувати радість душі

Працівники культури Малинського району відзначали своє професійне свято – Всеукраїнський день працівників культури та аматорів народного мистецтва, зібравшись 10 листопада у районному будинку культури.

Слова вітань в цей день на адресу чисельного творчого колективу культпрацівників звучали від голови райдержадміністрації Дмитрія Кисельчука, заступника голови районної ради Руслани Ничипоренко, начальника відділу культури Людмили Фещенко, начальника відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Світлани Барановської, помічників народного депутата України Павла Дзюблика – Ольги Гури та Івана Максименка.

«Ми пишаємося новими творчими надбаннями народного хору працівників культури «Серпанок», народного хору «Ветеран», дитячого зразкового хореографічного колективу «Скайленд», тріо «Славія», ансамблю народної пісні «Ойдаграй», а також самодіяльних колективів з Діброви, Українки, Федорівки, Гранітного, Чопович, Барвінок, Пиріжок, Лумлі, Баранівки, Устинівки, Головок та Малинівки» - зазначив Дмитрій Кисельчук.

За сумлінне служіння обраній справі – збереження і розвитку української культури та невтомний творчий пошук працівників культури району відзначили Грамотами Малинської районної державної адміністрації та районної ради.

Щирі, теплі пісенні вітання прозвучали для колег у виконанні колективу «Любисток» з Малинівки.