Малинська районна державна адміністрація

офіційний веб-сайт

Новий ринг випробували боксери в день його відкриття

Сьогодні, 24 листопада 2017 року, у Малинському лісотехнічному коледжі, на базі якого діє відділення РДЮСШ, відбулося урочисте відкриття боксерського рингу. Цей сучасний боксерський ринг, придбаний за ініціативи та підтримки народного депутата України Павла Дзюблика, є наразі одним із найкращих в області.

З нагоди такої події до лісоколеджу завітали народний депутат України Павло Дзюблик, голова районної державної адміністрації Дмитрій Кисельчук, голова районної ради Михайло Левковець.

Директор Малинського лісотехнічного коледжу, Заслужений лісівник України Ігор Іванюк подякував усім, хто причетний до придбання та встановлення рингу та висловив сподівання, що підростаюче покоління, активна молодь матимуть гідну альтернативу для змістовного проведення дозвілля, результатом якого будуть високі досягнення у спорті.

Після урочистого відкриття відбувся боксерський турнір, на який вийшли молоді, але амбітні та перспективні боксери з Малина, Малинського району, Чоповицької ОТГ, Коростишева та Хорошева.