Про толерантність говорили у Морозівській ЗОШ

Календар листопада багатий на дати, що носять соціальний характер: 16 листопада відзначався День толерантності, 20 листопада – День спільних дій в інтересах дітей, 24 листопада – Всесвітній день інформації.

Проведення заходів, приурочених цим датам, – поле діяльності соціальних служб району. Малинським районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді розроблений план тематичних заходів, який передбачає індивідуальну роботу в сім'ях, групову – в навчальних закладах району та на базі центру.

22 листопада фахівцями районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді проведений тренінг розвитку особистості під назвою «Основи толерантності» для учнів 8-9 класів Морозівської ЗОШ I-II ступенів. Учасники тренінгу ознайомилися з поняттям «толерантності», з’ясували у чому полягає індивідуальність кожного, дізналися про власні переваги та недоліки.

По завершенню тренінга діти отримали друковану продукцію: «Як навчитися толерантності» та переглянули відео на задану тематику.