Семінар-нарада голів місцевих рад: про роботу у поточному році та про плани на 2018 рік

29 листопада в залі засідань райдержадміністрації відбувся семінар-нарада голів селищної, сільських рад Малинського району, який провели голова райдержадміністрації Дмитрій Кисельчук та голова районної ради Михайло Левковець.

Учасники семінару здійснили аналіз роботи соціально-економічної сфери району за 2017 рік, обговорили нагальні питання щодо організації роботи в зимовий період, а також участі місцевих рад у підготовці проекту Програми соціально-економічного розвитку району на 2018 рік.

Учасники наради заслухали інформації щодо передачі на постійне зберігання документів в архівний фонд, підготовки номенклатурних справ.

Головний спеціаліст з питань мобілізаційної та режимно-секретної роботи апарату райдержадміністрації Олег Мошківський зосередив увагу голів територіальних громад на виконанні плану набору юнаків на строкову службу, проведенні відповідних оргзаходів за місцем проживання.

Керівники району вкотре зазначили про необхідність посилення взаємодії і співпраці у питаннях ремонту доріг, утримання закладів соціальної сфери, організації підвозу до навчальних закладів учнів та вчителів, пошуку можливостей щодо додаткових надходжень до місцевих бюджетів.