При виявленні вибухонебезпечних предметів дзвоніть за номером «101» або «102»

Пошуковим клубом «Невідомий солдат » вже вдруге за місяць знайдено вибухонебезпечні предмети років другої світової війни. Цього разу біля села Пиріжки знайдено 42 одиниці мін і снарядів.

При сприянні райдержадміністрації фахівцями Державної служби надзвичайних ситуацій небезпечну знахідку знешкоджено.

Тож, з метою попередження нещасних випадків серед населення району в разі виявлення вибухонебезпечних предметів відділ з питань цивільного захисту звертається до громадян з проханням дотримуватися правил безпечного поводження з вибухонебезпечними або невідомими предметами!

Категорично забороняється:

• торкатися підозрілого предмету або пересувати його;
  • заливати його рідинами, засипати ґрунтом або чимось його накривати;
  • здійснювати на підозрілий предмет звуковий, світловий, тепловий чи механічний вплив;
  • намагатися самостійно знешкоджувати знахідку;
  • розбирати вибухонебезпечний предмет.

Пам'ятайте, що у разі виявлення вибухонебезпечних предметів необхідно відразу повідомити про це за номером «101» або «102», а також ні в якому разі не намагатися самостійно ідентифікувати та знешкоджувати знайдені боєприпаси.