На колегії відділу освіти РДА розглядали стан дотримання норм законодавства з питань БЖД та охорони праці

Питання забезпечення безпеки життєдіяльності учасників навчально-виховного процесу та дотримання норм законодавства з питань охорони праці обговорили директори шкіл на колегії відділу освіти, що відбулася 29 листопада цього року.

Упродовж 2017 р. проводилась робота щодо поширення знань з питань безпеки життєдіяльності та охорони праці в дитячих, учнівських та педагогічних колективах навчальних закладів. Проведено ряд інформаційних та практичних заходів: Місячник знань дітьми правил безпеки життєдіяльності, Тиждень безпеки життєдіяльності у ЗНЗ, Тиждень безпеки дитини у ДНЗ.

У червні 2017 р. на базі Малинівського НВК «ДНЗ-ЗНЗ І-ІІІ ст.» проведено навчання та перевірку знань з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності для 40 керівників навчальних закладів району.

Здійснено перевірку омічного опору ізоляції електромереж, заземлення та занулення електроустаткування в 20 закладах освіти району та технічне обслуговування 97 вогнегасників.

Цьогоріч команда Малинівського НВК «ДНЗ-ЗНЗ І-ІІІ ст.» (керівник Мудрик В.Г.) захищала честь району на обласному збору-змаганнях юних рятувальників «Школа безпеки», посівши 9 підсумкове місце.

За словами начальника відділу освіти райдержадміністрації Віталія Коробейника, безпечна організація навчально-виховного процесу можлива за умови взаємодії педагогічних колективів, учнів та батьків.

Колегія прийняла відповідні рішення, спрямовані на подальше проведення роботи з питань профілактики травматизму та виконання вимог чинного законодавства з питань безпеки життєдіяльності та охорони праці.