Акція «Назустріч дітям»

З 1 по 4 грудня 2017 року з нагоди відзначення Міжнародного дня інвалідів у районі проводилась акція «Назустріч дітям». У ході акції відвідано 68 сімей, в яких виховуються діти з функціональними обмеженнями.

Керівники району, спеціалісти Малинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей райдержадміністрації, міського центру зайнятості, відділу освіти райдержадміністрації за активної участі голів сільських та селищної рад зустрілися вдома з дітьми та батьками, обговорили проблемні питання, які стосуються оздоровлення, навчання, здоров’я дітей, матеріального забезпечення сімей.

Всі діти чекали на гостей та отримали солодкі подарунки – продуктові набори, придбані коштом районної Програми соціальної підтримки сімей, дітей та молоді.