«Людина починається з добра»: респект-зустріч з волонтерами

Сьогодні є люди поруч із нами, які іноді здаються справжніми атлантами, на чиїх плечах тримається наш світ. Ті, хто робить надзвичайне для бійців, поранених, сиріт, біженців, з ранку до вечора шукаючи можливості для допомоги: збирає гроші на ліки, надає притулок тим, хто залишив рідні домівки, годує, напуває, зігріває… Це волонтери. Саме їх вшановували на респект-зустрічі з волонтерами Малинщини, яка була організована відділом у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації за сприяння управління сім’ї, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації та відділу культури райдержадміністрації.

Волонтерів привітали голова райдержадміністрації Дмитрій Кисельчук, заступник голови районної ради Руслана Ничипоренко та начальник відділу молодіжної та сімейної політики управління сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Тетяна Шмаюн.

На зустрічі добротворці ділилися досвідом роботи з юнимим волонтерами з Малинського лісоколеджу та Малинівського НВК, згадували, що саме спонукало до цієї безкорисливої але такої благородної та необхідної справи.

За активну громадську позицію, допомогу у вирішенні найгостріших проблем сьогодення в ім’я процвітання добра і миру на землі Подяками районної державної адміністрації та районної ради відзначені Творчо-волонтерське об’єднання активних громадян,  Малинський осередок ГО «Долоні життя», Малинський міськрайонний відокремлений підрозділ обласної спілки учасників та ветеранів АТО «Схід», Благодійна організація «Благодійний фонд «Волонтер   2015», Малинська філія Всеукраїнської ГО «Об’єднання дружин і матерів бійців-учасників АТО» та їх керівники.

Організатори зустрічі долучилися до благодійної акції до Дня Святого Миколая «Подаруй дитині радість», ініційованої БО «Благодійним фондом «Волонтер   2015», передавши дітям інтернатних закладів настільні ігри.

Школярі району адресували бійцям в зону АТО власноруч виготовлені поробки та малюнки.