День поваги і вдячності людям, які закрили собою світ від атомного лиха

14 грудня в Україні відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків на Чорнобильській АЕС, який був офіційно визначений Президентом України в 2006 році.

За неповними даними, через чорнобильський майданчик пройшли понад 600 тисяч осіб. Завдяки самопожертві ліквідаторів наслідків Чорнобильської катастрофи, багато з яких заплатили за це власним життями і здоров’ям, вдалося локалізувати аварію та врятувати країну і світ від радіаційного забруднення.

Також в цей день ми згадуємо тих, хто усвідомлено й мовчки жертовно віддав за нас своє життя у ядерному котлі.

Серед ліквідаторів аварії на ЧАЕС - мешканці  Малинщини, які стали на боротьбу з грізним і небезпечним ворогом – зловісним атомом.

З нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС із районного бюджету виділено кошти у розмірі 13300 гривень для надання одноразової матеріальної допомоги ліквідаторам 1, 2 та 3 категорій, дружинам померлих ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС, які проживають у Малинському районі.

Малинська районна державна адміністрація віддає данину пошани всім ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС, які, рятуючи українців, а також народи інших країн від ядерної небезпеки, пожертвували найдорожчим – своїм здоров’ям і життям. Низький Вам уклін за мужність і героїзм та силу духу, проявлені при подоланні наслідків ядерної аварії.